bestsellers

Zarabianie PRAWDZIWYCH pieniędzy.

Drogę do dużych pieniędzy wyznaczają małe, ale mądre decyzje.
 Pierwszą z takich decyzji jest inwestycja w tę książkę. Wiem, że zastanawiasz się, czy jest ona warta przeczytania. Powiem Ci coś. Nie dowiesz się tego, jeśli jej nie przeczytasz. Zamów ją teraz, zobacz, co ten niezwykły młody człowiek ma Ci do powiedzenia i dopiero wtedy zdecyduj, czy chcesz ją zatrzymać. Zdobytej wiedzy nie musisz oddawać. Będzie Twoja nawet wtedy, gdy postanowisz zwrócić książkę (możesz to zrobić w dowolnym momencie, nasza gwarancja jest wieczna i bezwarunkowa).

Moja Firma.

Co czyni tę książkę tak wyjątkową?
Jest napisana przystępnym językiem, pozwala Ci spokojnie rozpocząć działalność gospodarczą, z pełną świadomością Twoich praw, obowiązków, terminów dostarczeń dokumentów, tego, co płatne, a co nie itd. W sposób kompleksowy traktuje temat zakładania firmy, co pozwala Ci w pełni się na niej oprzeć zaczynając swój biznes. Doradza, jakie opcje wybrać w Twoim przypadku, wyjaśnia zawiłości i zamienia coś, o czym być może myślałeś, jako o nieprzebytej odchłani formalności, w prosty, opisany krok po kroku proces. A oto, czego jeszcze (między innymi) dowiesz się z ebooka: Jakie są wady i zalety poszczególnych form działalności gospodarczej Co należy załatwić w urzędzie miasta/gminy, co w sądzie, co w Urzędzie Statystycznym, a co w banku Wszystko, co powinieneś wiedzieć o Urzędzie Skarbowym: formy podatków, prowadzenia księgowości, formularzach podatkowych Poznasz tajniki faktur, kas fiskalnych, diet, ryczałtów samochodowych, stawek amortyzacyjnych Co należy załatawić w ZUS-ie, Państwowej Inspekcji Pracy, SANEPID-zie i Inspekcji Handlowej Jak skorzystać z pomocy biura rachunkowego Jak zatrudnić pracownika, jakie umowy z nim podpisać Jak wybrać Otwarty Fundusz Emerytalny

Własne zdanie. Nie tylko w pracy.

TO jest łatwe, gdy wiesz, jak TO robić!
Co Ci da nowa umiejętność, zwana asertywnością? Autor książki, Miłosz Karbowski, tak podsumowuje korzyści z
 przeczytania pozycji:
Będziesz zdolny do bronienia własnych racji.
Zwiększysz poczucie własnej wartości i pewność siebie. Zredukujesz stres związany z kontaktami z innymi ludźmi. Nauczysz się kontrolować swoje zachowania.
Będziesz potrafił jasno, klarownie i pewnie wyrażać własne zdanie oraz uczucia.
Będziesz działał w sytuacjach problemowych, zamiast od nich uciekać.
Przyjmiesz odpowiedzialność za swoje postępowanie i za swoją sytuację.
 Będziesz szczery wobec samego siebie, co do swoich możliwości, a także ograniczeń, dzięki czemu w pełni wykorzystasz swój potencjał. Nie pozwolisz nikomu „wejść sobie na głowę”, nauczysz się odmawiać. Nie przegapisz żadnej szansy, by poprawić warunki, na jakich lub w jakich pracujesz.
Staniesz się swoim najlepszym, wyrozumiałym przyjacielem.

Zobacz wszystkie pozycje:ebooki
Chcesz zarabiać na tych wydawnictwach:program partnerski
Tworzenie stron internetowych - Kreator stron WW