Książki motywacyjne

Efekt motyla.

Jak jedna decyzja może wpłynąć na całe Twoje życie i zdecydować o biedzie lub bogactwie? „Nieważne jest to, co Ci proponują, tylko kto Ci to proponuje”. Zapewne nieraz słyszałeś o takich osobach, jak Brian Tracy, Zig Ziglar Robert Kiyosaki czy Anthony Robbins. Są oni znani na całym świecie. Zajmują się tematyką motywacyjną, prowadzą szkolenia z rozwoju osobistego i osiągania sukcesu, wydają książki. Jeśli czytałeś ich książki, pewnie nieraz się zastanawiałeś nad tym, czy oni faktycznie odnieśli taki sukces. Pewnie też nieraz przyszło Ci do głowy: „Wszystko pięknie, ale oni opisują realia zachodnie, amerykańskie. W Polsce to nie zadziała”.

Odrodzenie Feniksa.

Witaj na stronie książki, która najdłużej ze wszystkich zajmowała pierwsze miejsce na liście bestsellerów Złotych Myśli.
 Nie ma też chyba drugiej takiej w naszym wydawnictwie, która zbierałaby tak entuzjastyczne opinie czytelników, napawała ich takim optymizmem i energią do życia, a przede wszystkim ... pomagała im rozwinąć skrzydła! Przeczytaj opinie Czytelników na temat "Odrodzenia Feniksa": "Znakomita publikacja, która wpłynęła na mnie pozytywnie. Nikodem Marszałek stał się zdecydowanie moim faworytem. Czytanie było dla mnie ogromną przyjemnościa, a biorąc pod uwagę opisy doświadczenia autora miałem pewność, że czytam dzieło sztuki. Ta książka zawiera wszystko, co jest potrzebne do osiągnięcie sukcesu. Zdecydowanie polecam i pozdrawiam wszystkich wojowników."

Motywacja bez granic.

Daj sobie szansę na odkrycie dawno zakopanych marzeń i ambicji.  
  Nie powiesz mi chyba, że jako dziecko nie miałeś marzeń dotyczących tego kim zostaniesz w przyszłości? Albo rozpoczynając szkołę średnią nie zastanawiałeś się jak potoczą się Twoje dalsze losy zawodowe? Pamiętaj - każda pasja, nawet ta, która wydaje Ci się "niemądra" jest nasionkiem Twojego osobistego szczęścia i sukcesu. Musisz je teraz tylko odnaleźć i codziennie podlewać! Chyba nie zdajesz jeszcze sobie sprawy jak bardzo pomoże Ci w tym ta książka.

Zobacz wszystkie pozycje:ebooki
Chcesz zarabiać na tych wydawnictwach:program partnerski
Tworzenie stron internetowych - Kreator stron WW