Najczęściej kupowane

Mężczyzna od A do Z

7915kobiet przeczytało już tę książkę i dowiedziało się Jak zrozumieć mężczyznę i dzięki temu tworzyć udany, szczęśliwy, przyjacielski związek? Mężczyźni w oczach kobiet to czasem istoty z innej planety. Nie wiadomo, dlaczego robią to, co robią, mówią to, co mówią lub NIE reagują w sposób, w jaki byśmy sobie życzyły. Wielu kobietom wydaje się, że przecież doskonale znają swojego mężczyznę i nie potrzebują o jego zachowaniu żadnych dodatkowych informacji. Jak bardzo są zszokowane po przeczytaniu tej książki, która ujawnia tajemnice mężczyzn i tego, co tak naprawdę myślą, czują i czego potrzebują.

Bogać się, kiedy śpisz

Tylko pomyśl, co mógłbyś osiągnąć, świadomie sterując Twórczą Podświadomością i wykorzystując ją do osiągania swoich celów.Dzięki tym technikom będziesz mógł iść spać z problemem, a obudzić się już z gotowymi odpowiedziami i rozwiązaniami, które zadziwią Cię swoją skutecznością. Nie wierzysz, że to możliwe?
Dzięki odblokowaniu swojego umysłu zaczniesz automatycznie więcej pamiętać, wzmocnisz swoją pamięć oraz inne siły umysłu. Pozwoli Ci to zbudować pewność siebie, wydobyć ukryte talenty oraz pokaże Ci, że możesz być bogaty.

GPW I 

Podstawy inwestowania na GPW wyjaśnione
 "po ludzku"
 Zanim zaczniesz czytać, odpowiedz sam sobie na pytanie, po co Ci więcej pieniędzy? Jak często zastanawiasz się, skąd wziąć dodatkowe pieniądze? A może zamiast „dorabiać”, lepiej zainwestować na giełdzie? Wielu ludzi od czasu do czasu o tym myśli, jednak brakuje im jednego ważnego elementu – podjęcia decyzji o rozpoczęciu inwestowania. Nie myśl na razie o tym, ile możesz zarobić i w jak krótkim czasie – czytaj dalej, a wszystkiego dowiesz się po kolei… "Od zawsze wiedziałem, że będę bogaty. Nie sądzę, bym wątpił w to nawet przez minutę".

Zobacz wszystkie pozycje ebooki
Chcesz zarabiać na tych wydawnictwach program partnerski
Tworzenie stron internetowych - Kreator stron WW